facebook
YouTube

Zanęta MVDE RECORD SILVER BREME

Cena:22.50
Towar niedostępny

waga 2 kg

Jest to bardzo słodka zanęta o dość dużej granulacji, przeznaczona głównie do stosowania na wodach bieżących. Bardzo dobrze sprawdza się, kiedy w łowisku występują duże ryby takie jak leszcze, krąpie czy też jazie. Od lat jest to znana i ceniona mieszanka na takich łowiskach jak rzeka Warta czy też Kanał Elbląski.

Proponowana mieszanka zanętowa na leszcze, krąpie, jazie / woda o szybkim uciągu: 1,5 kg zanęta spożywcza Record Silver Breme + 1 kg zanęta spożywcza Super Crack Bream Brown + bułka fluo czerwona oraz żółta + aromat Caramel + 6 kg Glina Rzeczna Extra + 4kg Glina Wiążąca Ciężka.

Glinę oraz nawilżoną zanętę należy przed połączeniem przetrzeć na 3 mm sicie. Uzyskaną mieszankę warto podzielić na 2-3 części, a następnie każdą z nich dokleić w różnym stopniu używając Bentonitu Super Mocnego. Zapewni to równomierną pracę naszej zanęty podczas wędkowania, co ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w czasie zawodów wędkarskich. Oczywiście warto pamiętać o dodaniu przynęt zanętowych takich jak pinki, kastery oraz jokersa. Dodatkowo jeśli w łowisku spodziewamy się dużych leszczy, przygotujmy Glinę Rzeczną Extra doklejoną bentonitem, aby podać w niej jokersa, cięte gnojaki oraz kastery.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Subskrypcja
Twoje Konto
Wyszukiwarka
Obsługa Zamówień
Oni używają naszych produktów
  • Bogusław Hyla

  • Łukasz Flaga - Drużynowy Mistrz Świata i II indywidualny V-ce Mistrz Polski U23

  • Ireneusz Fornalik - V-ce Mistrz Seniorów Okręgu Krakowskiego

  • Jakub Budek - Mistrz Okręgu Krakowskiego U18

  • Tomasz Chmielecki - indywidualny i drużynowy Mistrz Polski ON

  • Luiza Pyrzyńska - Mistrzyni Okręgu Ciechanowskiego

  • Patrycja Pawlikowska - II V-ce Mistrzyni Polski Kobiet

mTV-fishing