facebook
YouTube

HK-Lake

Cena:149.00
Towar niedostępny

wymiary 34,5x21,5 cm, wysokość 4,8 cm, mieści ok. 480 przyponów, kolor dąb, zielony a'la sensas, polecane do przyponów na wody stojące.

Wykonane praktycznie w całości ręcznie, z prawdziwego drewna - ekskluzywne i eleganckie pudełko na przypony wędkarskie o długościach: 10, 12, 15, 20, 25 cm. O wiele praktyczniejsze od klasycznych portfeli z tworzywa sztucznego czy materiału, które mieszczą tylko kilkadziesiąt przyponów. Umożliwia przechowywanie większej ilości poszczególnych przyponów oraz ich opisanie w specjalnie przygotowanych tabelkach. W całości wodoodporne, zabezpieczone wysokiej klasy preparatami przeciwgrzybicznymi oraz chroniącymi przed promieniowaniem UV, środek pudełka impregnowany bezzapachowym lakierem ochronnym. Frezowane krawędzie. W miejscach klejenia użyto klejów o podwyższonej wodoodporności. Część zewnętrzna po nałożeniu trzech warstw kolorystyczno ochronnych, dodatkowo pokryta warstwą płynnego wosku. Tabelki do opisów pokryte matowym laminatem. Do opisów w tabelkach zaleca się używać miękkiego ołówka lub zmazywanego flamastra do powierzchni foliowych. Dopuszczalne jest też stosowanie cienkopisów typu permanent i ostrożne zmazywanie opisów przy użyciu delikatnych zmywaczy. W zestawie dodatkowy komplet tabelek.

- ilość miejsc na przypony 10 centymetrowe: 2 (ok. 30 przyponów tej długości) – kolor szpilki CZARNY
- ilość miejsc na przypony 12 centymetrowe: 2 (ok. 30 przyponów tej długości) – kolor szpilki BIAŁY
- ilość miejsc na przypony 15 centymetrowe: 8 (ok. 120 przyponów tej długości) – kolor szpilki ŻÓŁTY
- ilość miejsc na przypony 20 centymetrowe: 14 (ok. 210 przyponów tej długości) – kolor szpilki ZIELONY
- ilość miejsc na przypony 25 centymetrowe: 6 (ok. 90 przyponów tej długości) – kolor szpilki POMARAŃCZOWY

Ilość przyponów jest zależna od grubości i wielkości wiązanych haczyków. Można przechowywać przypony wiązane nawet na haczykach o rozmiarze 26. Pudełko posiada system szpilek do odmierzania i wiązania równych długości wszystkich przyponów oraz pętelek. Magnes służy do przechowywania szpilek oraz urwanych haczyków. Oferujemy również dedykowane do pudełka eleganckie pokrowce ochronne. Przy dopłacie 10% oferujemy możliwość wykonania imiennego graweru.

Ze względu na to, iż nie jest to seryjna produkcja, w przypadku braku konkretnego koloru pudełka na stanie czas wykonania może wynieść ok. 5-7 dni.

Szczegółowe fotografie pudełka

Zobacz także

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Subskrypcja
Twoje Konto
Wyszukiwarka
Obsługa Zamówień
Oni używają naszych produktów
  • Bogusław Hyla

  • Łukasz Flaga - Drużynowy Mistrz Świata i II indywidualny V-ce Mistrz Polski U23

  • Ireneusz Fornalik - V-ce Mistrz Seniorów Okręgu Krakowskiego

  • Jakub Budek - Mistrz Okręgu Krakowskiego U18

  • Tomasz Chmielecki - indywidualny i drużynowy Mistrz Polski ON

  • Luiza Pyrzyńska - Mistrzyni Okręgu Ciechanowskiego

  • Patrycja Pawlikowska - II V-ce Mistrzyni Polski Kobiet

mTV-fishing