facebook
YouTube

MIESZADŁO / MIKSER DO ZANĘT I GLIN

Cena:70.00
Towar niedostępny

wymiary 30x9 cm, wysokość części mieszającej 16 cm

Wykonane ze stali nierdzewnej solidne mieszadło. W połączeniu z wkrętarką akumulatorową lub tradycyjną wiertarką usprawnia przygotowanie zanęt i glin. Znacznie skraca czas ich mieszania co jest szczególnie przydatne podczas przygotowania mieszanki bezpośrednio nad wodą oraz przed zawodami wędkarskimi. Doskonale napowietrza mieszankę. Płaska końcówka zapobiega uszkodzeniu kotła czy wiadra, sześciokątny uchwyt pasuje do gniazd wszystkich standardowych urządzeń. Dzięki zastosowanej walcowatej konstrukcji oraz lepszej jakości materiału, mieszadło jest lżejsze od tradycyjnych stożkowych odpowiedników wykonanych ze stali zwykłej oraz efektywniej pracuje. Łatwiej go też oczyścić z resztek przylegającej mieszanki.

Mieszadło znakomicie pracuje już przy zastosowaniu wkrętarki 14,4 V. Jego niska waga nie obciąża urządzenia kręcącego i przez to nie dochodzi do szybkiego rozładowania akumulatora zastosowanej wkrętarki. W domowych warunkach czy wszędzie gdzie mamy dostęp do sieci elektrycznej urządzenie można oczywiście umieścić w standardowej wiertarce 220 V.

Ręczne mieszanie dużych ilości zanęt lub z dużą częstotliwością naraża nasze dłonie na zniszczenie w wyniku kontaktu ze składnikami zanęty, dzięki zastosowaniu miksera można tego uniknąć lub znacząco ograniczyć. Po wymieszaniu i nawilżeniu składników zanętę oczywiście można doprowadzić do ostatecznej konsystencji ręcznie.

Film prentujący zastosowanie mieszadła 1

Film prezentujący zastosowanie mieszadła 2

Artykuł dotyczący doboru wkrętarki i zastosowania mieszadła

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Subskrypcja
Twoje Konto
Wyszukiwarka
Obsługa Zamówień
Oni używają naszych produktów
  • Bogusław Hyla

  • Łukasz Flaga - Drużynowy Mistrz Świata i II indywidualny V-ce Mistrz Polski U23

  • Ireneusz Fornalik - V-ce Mistrz Seniorów Okręgu Krakowskiego

  • Jakub Budek - Mistrz Okręgu Krakowskiego U18

  • Tomasz Chmielecki - indywidualny i drużynowy Mistrz Polski ON

  • Luiza Pyrzyńska - Mistrzyni Okręgu Ciechanowskiego

  • Patrycja Pawlikowska - II V-ce Mistrzyni Polski Kobiet

mTV-fishing