facebook
YouTube

WAGGLERS Box - pudełko na spławiki

Cena:149.00
Towar niedostępny

wymiary 44,5x21,5 cm, wysokość 4,8 cm, mieści 18 spławików typu waggler lub przelotowych oraz 18 wymiennych antenek, kolor dąb.

Wewnątrz wklejone są pianki o wysokości 21 mm do mocowania spławików i antenek. W pudełku możemy przechowywać spławiki o maksymalnej długości dochodzącej nawet do 42 cm !. Posiada laminowanie tabele umożliwiające opisanie modelu spławika oraz schematu obciążenia, który do niego stosujemy. Dzięki temu każdorazowe wyważanie spławika jest o wiele łatwiejsze oraz szybsze. Ponadto, w tabele można wpisać rzeczywistą ilość obciążenia, które precyzyjnie wyważa spławik jeżeli wcześniej poprzez ściągnięcie z niego talerzyków zmodyfikowano fabryczne wyważenie.

Jest to kontynuacja serii pudełek HK na przypony a to dlatego, iż wszystkie nasze pudełka mają stanowić jedną całość wizualnie jak i ze względów praktycznych. Detale i wykończenie są identyczne jak w pudełkach przyponowych.

Tabelki do opisów pokryte matowym laminatem. Do opisów w tabelkach zaleca się używać miękkiego ołówka lub zmazywanego flamastra do powierzchni foliowych. Dopuszczalne jest też stosowanie cienkopisów typu permanent i ostrożne zmazywanie opisów przy użyciu delikatnych zmywaczy. W zestawie dodatkowy komplet tabelek.

Spławików ze zdjecia nie ma w komplecie.

Oferujemy również dedykowane do pudełka eleganckie pokrowce ochronne. Przy dopłacie 10% oferujemy możliwość wykonania imiennego graweru.

Ze względu na to, iż nie jest to seryjna produkcja, w przypadku braku konkretnego koloru pudełka na stanie czas wykonania może wynieść ok. 5-7 dni.

Szczegółowe fotografie pudełka

Zobacz także

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Subskrypcja
Twoje Konto
Wyszukiwarka
Obsługa Zamówień
Oni używają naszych produktów
  • Bogusław Hyla

  • Łukasz Flaga - Drużynowy Mistrz Świata i II indywidualny V-ce Mistrz Polski U23

  • Ireneusz Fornalik - V-ce Mistrz Seniorów Okręgu Krakowskiego

  • Jakub Budek - Mistrz Okręgu Krakowskiego U18

  • Tomasz Chmielecki - indywidualny i drużynowy Mistrz Polski ON

  • Luiza Pyrzyńska - Mistrzyni Okręgu Ciechanowskiego

  • Patrycja Pawlikowska - II V-ce Mistrzyni Polski Kobiet

mTV-fishing