facebook
YouTube

Zanęta MVDE GOLD PRO BREAM YELLOW

Cena:12.50
Towar niedostępny

waga 1 kg

Żółta zanęta leszczowa. Sprawdzonym składnikom nadano atrakcyjną dla ryb, dobrze widoczną na dużych głębokościach żółtą barwę. Selekcjonuje ona szczególnie duże sztuki. Jest bardzo skuteczna szczególnie przy połowie leszczy i krąpi zarówno na wodach stojących jak i rzekach.

W Gold Pro Yellow w odróżnieniu od wersji Classic oprócz koloru zmienia się także granulacja zanęty, która jest nieco większa. Żółta wersja Gold Pro jest doskonałą zanętą gdy nastawiamy się na średnie oraz duże leszcze i krąpie. W uproszczeniu jest to bardzo słodka mieszanka, niezwykle skuteczna kiedy w łowisku znajdują się średnie i duże ryby. 

Proponowana mieszanka zanętowa na średnie i duże leszcze oraz krąpie / woda stojąca lub lekko płynąca: 1 kg zanęta spożywcza Gold Pro Yellow + 0,5 kg zanęta spożywcza Secret Classic + aromat Caramel + 200 ml melasy, którą rozcieńczamy z wodą do nawilżania zanęty + 4 kg argile jasna + 2 kg glinka uniwersalna. Po przetarciu nawilżonej zanęty przez 3-4 mm sito, łączymy ją z gliną (która wcześniej została przesiana na 2 mm sicie). Całość wzbogacamy dodatkiem pinki lub grubego robaka. Do punktowego podania jokersa oraz ciętych gnojaków użyć można Gliny Wiążącej 3G, którą wcześniej dowilżamy atomizerem w celu zwiększenia właściwości wiążących. Tak przygotowana glina nie niszczy larw ochotki i pozwala z łatwością formować kule zawierające dużą ilość robaków.

Film prezentujący zastosowanie gold pro bream yellow

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Subskrypcja
Twoje Konto
Wyszukiwarka
Obsługa Zamówień
Oni używają naszych produktów
  • Bogusław Hyla

  • Łukasz Flaga - Drużynowy Mistrz Świata i II indywidualny V-ce Mistrz Polski U23

  • Ireneusz Fornalik - V-ce Mistrz Seniorów Okręgu Krakowskiego

  • Jakub Budek - Mistrz Okręgu Krakowskiego U18

  • Tomasz Chmielecki - indywidualny i drużynowy Mistrz Polski ON

  • Luiza Pyrzyńska - Mistrzyni Okręgu Ciechanowskiego

  • Patrycja Pawlikowska - II V-ce Mistrzyni Polski Kobiet

mTV-fishing