facebook
YouTube

Regulamin

1. Sklep Internetowy Matsfishing.pl, 32-400 Myślenice, ul. Jana Sobieskiego 36c.
2. Zamówienia można składać poprzez Sklep Internetowy oraz E-mail: info@matsfishing.pl.
3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
4. Zamówienie złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
5. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu E-mail. Przyjęcie zamówienia należy śledzić w statusie zamówienia. O przyjęciu zamówienia Zamawiający może być też poinformowany telefonicznie lub / i poprzez E-mail. W przypadku braku towaru Sprzedający poinformuje o tym fakcie Zamawiającego i w porozumieniu z nim ustali zakres lub termin jego realizacji.
6. Zamówienia za pobraniem po upływie 24 godzin od jego złożenia nie można anulować.
7. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
8. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień które budzą wątpliwości. Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji. Minimalna wartość zamówienia wynosi 50 zł.
9. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 3 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia dokonania przedpłaty jak i w przypadku wyboru opcji zapłaty przy odbiorze. Najczęściej jednak zamówienie znajdzie się u Państwa w przeciągu 1-2 dni roboczych.
10. Koszt dostawy towaru w ramach przesyłki kurierskiej do 30 kg wynosi 16,00 zł (przepłata), 19,00 zł (za pobraniem). Koszt każdej dodatkowej przesyłki do 30 kg wynosi 16,00 zł (przepłata), 19,00 zł (za pobraniem).
11. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia nie oznacza w 100% jego realizacji. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający będzie informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z brakującego towaru.
12. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie różnić się od produktów sprzedawanych przy zachowaniu odpowiednich parametrów technicznych.
13. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki z winy przewoźnika.
14. Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować przelewem bankowym, Payu lub przy odbiorze.
15. Koszt przesyłki zagranicznej ustalany jest indywidualnie w zależności o miejsca (kraju) dostawy.
16. Zwroty i reklamacje:

a. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (z późn. zm.) o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, klient ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od daty odebrania towaru.
b. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.
c. Do zwracanego towaru musi zostać dołączona faktura.
d. Kupujący ponosi koszty przesyłek.
e. Paczki pobranowe nie będą odbierane. Zwrot wartosci produktów zostanie przesłany w ciągu 10 dni na konto bankowe wskazane na oświadczeniu.

17. Administratorem danych jest Wędkarskie Dodatki Zanętowe Mateusz Suder z siedzibą w Myślenicach, świadczący dla Państwa dostawy produktów wędkarskich.
18. Macie Państwo prawo m.in. do żądania od administratora dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach.

Subskrypcja
Twoje Konto
Wyszukiwarka
Obsługa Zamówień
Oni używają naszych produktów
  • Bogusław Hyla

  • Łukasz Flaga - Drużynowy Mistrz Świata i II indywidualny V-ce Mistrz Polski U23

  • Ireneusz Fornalik - V-ce Mistrz Seniorów Okręgu Krakowskiego

  • Jakub Budek - Mistrz Okręgu Krakowskiego U18

  • Tomasz Chmielecki - indywidualny i drużynowy Mistrz Polski ON

  • Luiza Pyrzyńska - Mistrzyni Okręgu Ciechanowskiego

  • Patrycja Pawlikowska - II V-ce Mistrzyni Polski Kobiet

mTV-fishing